Formy płatności / Dostawa / Zwroty

Formy płatności

W sklepie internetowym matiere47.com akceptujemy następujące formy płatności:

  • płatność elektroniczna obsługiwana przez Przelewy24;
  • przelew na konto bankowe:

Klient po złożeniu zamówienia otrzyma mailem numer rachunku bankowego, na który przeleje właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania przez nas wpłaty, zamówienie zostanie przekazane do realizacji.

Dane do przelewu:
Tytuł Przelewu: nr Twojego zamówienia
FLAMINIKA Sp. z O. O.
ul. Działdowska 11/1
01-184
Warszawa
Nr konta: 79 1160 2202 0000 0005 7642 1009 Bank Millennium S.A.

Czas realizacji zamówienia

Wysyłka zakupionego towaru realizowana jest w terminie zgodnym z czasem realizacji określonym w karcie danego produktu (w tym karty produktu indywidualnego na zamówienie), a także mailu potwierdzającym zakup, przy czym termin ten liczony jest od momentu potwierdzenia płatności na koncie Sklepu.

Biżuterię w zależności od modelu wysyłamy od 3 do 5 dni roboczych od zaksięgowania wpłaty. Niektóre modele mogą mieć wydłużony czas realizacji, który jest określony przy danym produkcie.

Czas realizacji zamówienia indywidualnego (na zamówienie) wynosi do 14 dni robocze od otrzymania zapłaty, w przypadku trudno dostępnych materiałów termin realizacji może zostać wydłużony do czasu niezbędnego do prawidłowej realizacji zamówienia. O terminie realizacji klient jest informowany drogą elektroniczną (e-mail).

W przypadku pilnych zamówień prosimy o wiadomość: matiere47@gmail.com
Odpowiemy czy szybsza realizacja jest możliwa.

Dostawa

Paczkomaty InPost – 13 zł (do 2 dni roboczych)

Kurier – 16 zł (24h)

Wysyłka międzynarodowa Poczta Polska:

  • 40 zł (kraje europejskie),
  • 60 zł (kraje pozaeuropejskie)

od 5 do 10 dni roboczych.

Czas dostawy jest szacunkowy i nie zawiera czasu kompletowania, który określony jest przy każdym produkcie.

W przypadku wyboru przez Klienta opcji dostawy przesyłką „Paczkomaty InPost”, dostawa Towarów w ramach tej usługi zostanie wykonana przez spółkę InPost Sp. z o.o. po akceptacji przez Klienta regulaminu „Paczkomaty 24/7″ przygotowanego i dostarczonego przez dostawcę usług „Paczkomaty InPost”, tj. spółkę InPost Sp. z o.o.. Sklep umożliwi Klientowi zapoznanie się z regulaminem świadczenia usług lub „Paczkomaty 24/7” w procesie zatwierdzania wyboru przez Klienta sposobu realizacji dostawy Towarów.

Zwroty

Oferujemy 14 dni na zwrot towaru. Aby odstąpić od umowy i zwrócić zakupiony u nas produkt, wypełnij potrzebne oświadczenie (przykład poniżej) i wyślij je na nasz adres wraz ze zwracanym produktem/produktami.

Do paczki z oświadczeniem i zwracanym produktem/produktami dołącz także otrzymany z nim paragon/ fakturę lub dowód wpłaty w postaci wyciągu z konta bankowego.

Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte podczas składania zamówienia, chyba że poprosicie Państwo o inny sposób zwrotu kosztów.

Procedury „REKLAMACJE I ZWROTY TOWARU” są opisane w §5 REGULAMINU SKLEPU INTERNETOWEGO FLAMINIKA79

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER