O marce

Biżuteria to coś więcej niż ozdoba – może być wyrazem osobowości, a o uczuciach potrafi powiedzieć więcej, niż słowa. Matiere47 to miejsce, gdzie współczesny design łączy się z tradycją – biżuteria to dla nas forma sztuki, a każdy projekt jest unikatowy.

Matiere47 to polska marka biżuterii, którą tworzymy nieustannie od 2017 roku. Założyliśmy ją z miłości do piękna i profesjonalizmu. My, czyli jubiler z wieloletnim doświadczeniem i prawniczka, która pasję do nowoczesnego designu przenosi na wyjątkowe projekty. Pracujemy na materii 47 – srebrze. Ten szlachetny kruszec jest doskonałym tłem dla eleganckiej biżuterii, która z pewnością zainteresuje każdego, kto ceni sobie jakość i oryginalność.

Nasza rodzinna pracownia mieści się na warszawskiej Woli – to właśnie tu powstają niepowtarzalne naszyjniki z medalionem, naszyjniki ze znakiem zodiaku, pierścionki, kolczyki, bransolety, a także specjalne zamówienia, takie jak spersonalizowane pierścionki zaręczynowe czy obrączki. Nasze wyroby powstają od początku do końca w pracowni – nadzorujemy je na każdym etapie, od wstępnego szkicu, do finalnego produktu.

W Matiere47 dumnie łączymy tradycyjną sztukę jubilerską z najnowocześniejszymi technologiami, które pozwalają jeszcze lepiej oddać wizję projektantów biżuterii. W procesie twórczym stawiamy na kunszt i perfekcję – to właśnie zrozumienie i szacunek dla rzemiosła oraz dążenie do doskonałości sprawiają, że klienci chętnie do nas wracają.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego sklepu, a także do kontaktu w sprawie indywidualnych projektów.

Andrzej i Olga

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER