Lucky Cat

Naszyjnik Lucky Cat

srebro 925 próby
349.00 

Świeca Lucky Cat

90.00 120.00 

Bransoletka Lucky Cat na Czerwonym Jedwabnym Sznurku

srebro 925 próby pozłacane 24k złotem
299.00 

Maneki Neko, zwany także Kotem Szczęścia, to powszechnie znany symbol szczęścia, bogactwa i powodzenia, który ma swoje korzenie w japońskiej kulturze. Słowo odzwierciedla istotę talizmanu: neko – kot, maneku – wabić. Nazwa oznacza „kot zapraszający”.

Złoty kot Maneki Neko (Lucky Cat) zwiększa bogactwo i dobrobyt, symbolizuje sukces i stabilność w pracy i biznesie. Zapewnia wzrost obrotu pieniędzmi, rozszerza dziedziny działalności, zwiększa sprzedaż i przyciąga klientów. Talizman chroni przed fałszywymi partnerami, przed pochopnymi i niekorzystnymi decyzjami, zachowuje finansowe szczęście, chroniąc swojego właściciela przed zazdrością i skoncentrowanymi pieniędzmi.

Maneki Neko trzyma złotą owalną monetę „koban” (jap. 小判) o wartości 1 miliona w swojej prawej łapce, co przyciąga i chroni finansowe dobrobyt swoich właścicieli.

W Matiere47 wpadliśmy na pomysł stworzenia kolekcji biżuterii Lucky Cat, ponieważ tworzymy symboliczną biżuterię z przesłaniem. Zapraszamy do zapoznania się z bransoletkami, naszyjnikiem oraz autorską święcą z naszej kolekcji.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER