Pracownia

Poznaj jak tworzymy biżuterię w naszej pracowni jubilerskiej na Warszawskiej Woli.

Pasja i doświadczenie 

Naszą pracownię jubilerską otworzyliśmy w 2017 roku na warszawskiej Woli. Od tego momentu, doświadczeniem i miłością do tradycyjnego rzemiosła dzieliliśmy się z innymi, powołując do życia kreatywne wizje naszych klientów. Teraz przyszła pora na nasz autorski projekt – Matiere47 to polska marka biżuterii, która jest owocem wieloletniego doświadczenia w pracy z metalem, jak i pasji do niebanalnego designu.

Sztuka i rzemiosło

W procesie twórczym łączymy klasyczną szkołę jubilerską z  najnowocześniejszymi technologiami. Projektujemy w 3D, korzystamy z najbardziej zaawansowanej metody frezowania wosku jubilerskiego, a same modele woskowe powstają na wysoce precyzyjnych maszynach CNC. Jednocześnie najwyższa jakość pierścionków, kolczyków i naszyjników, które powstały w naszej pracowni, to też wynik ręcznej pracy doświadczonych projektantów biżuterii i jubilerów. 

Jakość i tradycja

Pracujemy ze srebrem próby 925, którego plastyczność pozwala na idealne odwzorowanie najbardziej wyszukanych projektów. Jednocześnie, surowiec ten jest bardzo trwały, dlatego możemy mieć pewność, że nasza biżuteria będzie cieszyć przez wiele, wiele lat. Wierzymy, że nasze codzienne wybory mogą zmienić świat na lepsze, dlatego srebro w naszej pracowni pochodzi z
recyklingu. 

Jesteśmy dla Ciebie

Chcemy spełniać marzenia, dlatego w naszej pracowni z pasją i zaangażowaniem tworzymy też zamówienia indywidualne, takie jak pierścionki zaręczynowe, obrączki czy pamiątki rodzinne. Oferujemy pełny cykl produkcji jubilerskiej: od wykonania szkiców, przez odlew, aż do wykończenia biżuterii.

ZAPISZ SIĘ NA NEWSLETTER